Eengezinswoning, tussenwoning Egbert Kortenaerstraat 23 's-Hertogenbosch

Egbert Kortenaerstraat 23, 5224 HH 's-Hertogenbosch

83 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Egbert Kortenaerstraat 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 153 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2016
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Egbert Kortenaerstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egbert Kortenaerstraat 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
23.83 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

8395 Inwoners
3790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3725 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde De Kruiskamp
44% Koopwoningen
6.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Egbert Kortenaerstraat 23

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Egbert Kortenaerstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Egbert Kortenaerstraat 23?

De prijsindicatie voor Egbert Kortenaerstraat 23 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kruiskamp is €291.000. Dat komt neer op circa €3.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egbert Kortenaerstraat 23 zich tot de wijk De Kruiskamp?

Egbert Kortenaerstraat 23 is een eengezinswoning, tussenwoning van 83 m² in de wijk De Kruiskamp. De buurt telt 3.725 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egbert Kortenaerstraat 23?

Egbert Kortenaerstraat 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Kruiskamp, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Egbert Kortenaerstraat 23 vergeleken met de buurt?

Egbert Kortenaerstraat 23 heeft 83 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In De Kruiskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egbert Kortenaerstraat 23 en wat betekent dat?

Egbert Kortenaerstraat 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Egbert Kortenaerstraat 23?

Egbert Kortenaerstraat 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in De Kruiskamp?

De wijk De Kruiskamp in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kruiskamp?