Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Inhoud
- 760 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Vijverberg 23 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 147 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vijverberg 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boschveld is €309.000. Dat komt neer op circa €1.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVijverberg 23 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Boschveld. De buurt telt 1.707 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.612 inwoners per km².
Vijverberg 23 is een woonhuis in Boschveld, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vijverberg 23 heeft 203 m² woonoppervlakte en 760 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Boschveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vijverberg 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vijverberg 23 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Boschveld in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Vijverberg 23 in Boschveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vijverberg 23: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.