Streetview Concordialaan 73 's-Hertogenbosch

Concordialaan 73, 5223 ZN 's-Hertogenbosch

94 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Concordialaan 73 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 118 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Concordialaan 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Concordialaan 73

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

3350 Inwoners
1780 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1707 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Boschveld
27% Koopwoningen
6.612 Inwoners per km²

Locatie van Concordialaan 73

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Concordialaan 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Concordialaan 73?

De prijsindicatie voor Concordialaan 73 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Boschveld is €309.000. Dat komt neer op circa €3.287 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Concordialaan 73 zich tot de wijk Boschveld?

Concordialaan 73 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Boschveld. De buurt telt 1.707 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.612 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Concordialaan 73?

Concordialaan 73 is een woonhuis in Boschveld, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Concordialaan 73 vergeleken met de buurt?

Concordialaan 73 heeft 94 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Boschveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Concordialaan 73 en wat betekent dat?

Concordialaan 73 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-09-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Concordialaan 73?

Concordialaan 73 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boschveld?

De wijk Boschveld in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boschveld?

Vanuit Concordialaan 73 in Boschveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.