Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Inhoud
- 232 m³
- Kamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €270.000 tot €320.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- In woonwijk
Willemspoort 3 is een benedenwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willemspoort 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
1.6 kmDeze moderne, instapklare studio in een stijlvol complex is gesitueerd op korte loopafstand van zowel het bruisende, historische centrum, als het…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Willemspoort 3 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Willemspoort is €484.000. Dat komt neer op circa €10.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillemspoort 3 is een benedenwoning van 48 m² in de wijk Willemspoort. De buurt telt 301 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.097 inwoners per km².
Willemspoort 3 is een benedenwoning in Willemspoort, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Willemspoort 3 heeft 48 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Willemspoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willemspoort 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Willemspoort 3 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Willemspoort in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Willemspoort 3 in Willemspoort bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willemspoort 3: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1 km.