Streetview Jacob Roggeveenstraat 3 's-Hertogenbosch

Jacob Roggeveenstraat 3, 5223 VM 's-Hertogenbosch

98 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Jacob Roggeveenstraat 3 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jacob Roggeveenstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Roggeveenstraat 3

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

4920 Inwoners
2625 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2715 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde De Schutskamp
26% Koopwoningen
4.655 Inwoners per km²

Locatie van Jacob Roggeveenstraat 3

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Jacob Roggeveenstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Roggeveenstraat 3?

De prijsindicatie voor Jacob Roggeveenstraat 3 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in De Schutskamp is €263.000. Dat komt neer op circa €2.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Roggeveenstraat 3 zich tot de wijk De Schutskamp?

Jacob Roggeveenstraat 3 is een woonhuis van 98 m² in de wijk De Schutskamp. De buurt telt 2.715 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Roggeveenstraat 3?

Jacob Roggeveenstraat 3 is een woonhuis in De Schutskamp, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jacob Roggeveenstraat 3 vergeleken met de buurt?

Jacob Roggeveenstraat 3 heeft 98 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Schutskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Roggeveenstraat 3 en wat betekent dat?

Jacob Roggeveenstraat 3 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Jacob Roggeveenstraat 3?

Jacob Roggeveenstraat 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Schutskamp?

De wijk De Schutskamp in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Schutskamp?

Vanuit Jacob Roggeveenstraat 3 in De Schutskamp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.