Streetview Taxandriaplein 1 G 's-Hertogenbosch

Taxandriaplein 1 G, 5212 TW 's-Hertogenbosch

247 m² Bouwjaar 1932 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Taxandriaplein 1 G is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 284 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
284 m²
Inhoud
964 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Taxandriaplein 1 G

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Taxandriaplein 1 G

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

3090 Inwoners
1835 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1645 Woningvoorraad
€373.000 Gem. woningwaarde De Muntel
34% Koopwoningen
11.690 Inwoners per km²

Locatie van Taxandriaplein 1 G

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Taxandriaplein 1 G

Wat is de geschatte woningwaarde van Taxandriaplein 1 G?

De prijsindicatie voor Taxandriaplein 1 G ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in De Muntel is €373.000. Dat komt neer op circa €1.510 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Taxandriaplein 1 G zich tot de wijk De Muntel?

Taxandriaplein 1 G is een woonhuis van 247 m² in de wijk De Muntel. De buurt telt 1.645 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.690 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Taxandriaplein 1 G?

Taxandriaplein 1 G is een woonhuis in De Muntel, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Taxandriaplein 1 G vergeleken met de buurt?

Taxandriaplein 1 G heeft 247 m² woonoppervlakte en 964 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In De Muntel ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Taxandriaplein 1 G en wat betekent dat?

Taxandriaplein 1 G heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Taxandriaplein 1 G?

Taxandriaplein 1 G heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Muntel?

De wijk De Muntel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Muntel?

Vanuit Taxandriaplein 1 G in De Muntel bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.