Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 224 m²
- Perceeloppervlakte
- 251 m²
- Inhoud
- 918 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Willem van Oranjelaan 56 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 251 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.126.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem van Oranjelaan 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Willem van Oranjelaan 56 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Vughterpoort is €1.126.000. Dat komt neer op circa €5.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem van Oranjelaan 56 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Vughterpoort. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.731 inwoners per km².
Willem van Oranjelaan 56 is een woonhuis in Vughterpoort, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Willem van Oranjelaan 56 heeft 224 m² woonoppervlakte en 918 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Vughterpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.126.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem van Oranjelaan 56 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.94 kg/jaar.
Willem van Oranjelaan 56 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Vughterpoort in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.126.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Willem van Oranjelaan 56 in Vughterpoort bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.