Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1947
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 377 m²
Willem van Oranjelaan 18 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 377 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.126.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem van Oranjelaan 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vughterpoort is €1.126.000. Dat komt neer op circa €5.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem van Oranjelaan 18 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Vughterpoort. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.731 inwoners per km².
Willem van Oranjelaan 18 is een woonhuis in Vughterpoort, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem van Oranjelaan 18 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 377 m². In Vughterpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.126.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem van Oranjelaan 18 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Vughterpoort in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.126.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Willem van Oranjelaan 18 in Vughterpoort bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem van Oranjelaan 18: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.2 km.