Streetview Werrilaan 22 's-Heerenhoek

Werrilaan 22, 4453 CC 's-Heerenhoek

143 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Werrilaan 22 is een woonhuis in 's-Heerenhoek, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 1110 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
1110 m²
Inhoud
628 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Werrilaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Werrilaan 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.15
CO₂-emissie
6996.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Heerenhoek

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in 's-Heerenhoek

1720 Inwoners
810 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
815 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Kern 's-Heerenhoek
68% Koopwoningen
2.490 Inwoners per km²

Locatie van Werrilaan 22

Vergelijkbare woningen in 's-Heerenhoek

Veelgestelde vragen over Werrilaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Werrilaan 22?

De prijsindicatie voor Werrilaan 22 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Heerenhoek is €258.000. Dat komt neer op circa €1.804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Werrilaan 22 zich tot de wijk Kern 's-Heerenhoek?

Werrilaan 22 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Kern 's-Heerenhoek. De buurt telt 815 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Werrilaan 22?

Werrilaan 22 is een woonhuis in Kern 's-Heerenhoek, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Werrilaan 22 vergeleken met de buurt?

Werrilaan 22 heeft 143 m² woonoppervlakte en 628 m³ inhoud. Het perceel is 1110 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kern 's-Heerenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Werrilaan 22 en wat betekent dat?

Werrilaan 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6996.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Werrilaan 22?

Werrilaan 22 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern 's-Heerenhoek?

De wijk Kern 's-Heerenhoek in 's-Heerenhoek (Zeeland) kenmerkt zich door 1.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern 's-Heerenhoek?

Vanuit Werrilaan 22 in Kern 's-Heerenhoek bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.