Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 155 m²
Jan Pelleboerstraat 10 is een woonhuis in 's-Heerenbroek, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Pelleboerstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
8.6 kmRestaurant
4.1 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in s-Heerenbroek is €446.000. Dat komt neer op circa €2.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Pelleboerstraat 10 is een woonhuis van 155 m² in de wijk s-Heerenbroek. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 177 inwoners per km².
Jan Pelleboerstraat 10 is een woonhuis in s-Heerenbroek, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Jan Pelleboerstraat 10 heeft 155 m² woonoppervlakte. In s-Heerenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk s-Heerenbroek in 's-Heerenbroek (Overijssel) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Jan Pelleboerstraat 10 in s-Heerenbroek bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Pelleboerstraat 10: ziekenhuis op 8.6 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 5.4 km.
Recreatie nabij s-Heerenbroek: restaurant (4.1 km), cafe (3.3 km).
Een woningrapport voor Jan Pelleboerstraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond s-Heerenbroek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2016, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.