Streetview Grote Nekkum 12 's-Heerenberg

Grote Nekkum 12, 7041 ZR 's-Heerenberg

69 m² Bouwjaar 1945 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Grote Nekkum 12 is een woonhuis in 's-Heerenberg, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m², een perceel van 200 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
69 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Inhoud
237 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Grote Nekkum 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Nekkum 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.85
CO₂-emissie
3971.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Heerenberg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in 's-Heerenberg

5080 Inwoners
2435 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2442 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde 's-Heerenberg
54% Koopwoningen
3.132 Inwoners per km²

Locatie van Grote Nekkum 12

Vergelijkbare woningen in 's-Heerenberg

Veelgestelde vragen over Grote Nekkum 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Nekkum 12?

De gemiddelde woningwaarde in 's-Heerenberg is €239.000. Dat komt neer op circa €3.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Nekkum 12 zich tot de wijk 's-Heerenberg?

Grote Nekkum 12 is een woonhuis van 69 m² in de wijk 's-Heerenberg. De buurt telt 2.442 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.132 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Nekkum 12?

Grote Nekkum 12 is een woonhuis in 's-Heerenberg, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Grote Nekkum 12 vergeleken met de buurt?

Grote Nekkum 12 heeft 69 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In 's-Heerenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Nekkum 12 en wat betekent dat?

Grote Nekkum 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-08-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 3971.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grote Nekkum 12?

Grote Nekkum 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 's-Heerenberg?

De wijk 's-Heerenberg in 's-Heerenberg (Gelderland) kenmerkt zich door 5.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Heerenberg?

Vanuit Grote Nekkum 12 in 's-Heerenberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.