Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
Rodingsveen 164 is een woonhuis in 's-Heerenberg, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 285 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rodingsveen 164
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
10.2 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
9.1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
10.1 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
10.6 kmDe prijsindicatie voor Rodingsveen 164 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding is €228.000. Dat komt neer op circa €1.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRodingsveen 164 is een woonhuis van 152 m² in de wijk 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding. De buurt telt 1.672 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.090 inwoners per km².
Rodingsveen 164 is een woonhuis in 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Rodingsveen 164 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 285 m². In 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding in 's-Heerenberg (Gelderland) kenmerkt zich door 3.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Rodingsveen 164 in 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rodingsveen 164: ziekenhuis op 10.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 9.1 km.
Recreatie nabij 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding: restaurant (1.2 km), cafe (1.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €245.000 tot €295.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding is €228.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.