Streetview Mr. Meinertzhagenstraat 16 's-Gravenzande

Mr. Meinertzhagenstraat 16, 2691 XA 's-Gravenzande

117 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Mr. Meinertzhagenstraat 16 is een woonhuis in 's-Gravenzande, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 112 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Mr. Meinertzhagenstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mr. Meinertzhagenstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in 's-Gravenzande

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

13 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

13.4 km

Buurtinformatie in 's-Gravenzande

1880 Inwoners
725 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
699 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Dorp oost
67% Koopwoningen
7.120 Inwoners per km²

Locatie van Mr. Meinertzhagenstraat 16

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenzande

Veelgestelde vragen over Mr. Meinertzhagenstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Mr. Meinertzhagenstraat 16?

De prijsindicatie voor Mr. Meinertzhagenstraat 16 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp oost is €463.000. Dat komt neer op circa €3.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mr. Meinertzhagenstraat 16 zich tot de wijk Dorp oost?

Mr. Meinertzhagenstraat 16 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Dorp oost. De buurt telt 699 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mr. Meinertzhagenstraat 16?

Mr. Meinertzhagenstraat 16 is een woonhuis in Dorp oost, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mr. Meinertzhagenstraat 16 vergeleken met de buurt?

Mr. Meinertzhagenstraat 16 heeft 117 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Dorp oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mr. Meinertzhagenstraat 16 en wat betekent dat?

Mr. Meinertzhagenstraat 16 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Mr. Meinertzhagenstraat 16?

Mr. Meinertzhagenstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp oost?

De wijk Dorp oost in 's-Gravenzande (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp oost?

Vanuit Mr. Meinertzhagenstraat 16 in Dorp oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 13 km, snelwegoprit op 1.3 km.