Streetview Rijnvaartweg 10 's-Gravenzande

Rijnvaartweg 10, 2691 WK 's-Gravenzande

70 m² Bouwjaar 1957 Label E

Rijnvaartweg 10 is een appartement in 's-Gravenzande, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
70 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rijnvaartweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnvaartweg 10

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
213.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Gravenzande

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

13.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

14 km

Buurtinformatie in 's-Gravenzande

1900 Inwoners
835 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
818 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde V/d kasteelewijk
75% Koopwoningen
9.231 Inwoners per km²

Locatie van Rijnvaartweg 10

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenzande

Veelgestelde vragen over Rijnvaartweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnvaartweg 10?

De prijsindicatie voor Rijnvaartweg 10 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in V/d kasteelewijk is €347.000. Dat komt neer op circa €4.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnvaartweg 10 zich tot de wijk V/d kasteelewijk?

Rijnvaartweg 10 is een appartement van 70 m² in de wijk V/d kasteelewijk. De buurt telt 818 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.231 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnvaartweg 10?

Rijnvaartweg 10 is een appartement in V/d kasteelewijk, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijnvaartweg 10 vergeleken met de buurt?

Rijnvaartweg 10 heeft 70 m² woonoppervlakte. In V/d kasteelewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnvaartweg 10 en wat betekent dat?

Rijnvaartweg 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-08-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in V/d kasteelewijk?

De wijk V/d kasteelewijk in 's-Gravenzande (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij V/d kasteelewijk?

Vanuit Rijnvaartweg 10 in V/d kasteelewijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 13.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij V/d kasteelewijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnvaartweg 10: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.