Hoekwoning Naaldwijkseweg 165 D 's-Gravenzande

Naaldwijkseweg 165 D, 2691 RE 's-Gravenzande

119 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Naaldwijkseweg 165 D is een hoekwoning in 's-Gravenzande, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 297 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €591.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
297 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Naaldwijkseweg 165 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Naaldwijkseweg 165 D

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (77.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

14.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in 's-Gravenzande

3385 Inwoners
1630 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1130 Woningvoorraad
€591.000 Gem. woningwaarde s-Gravenzande Buitengebied
86% Koopwoningen
276 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Naaldwijkseweg 165 D

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenzande

Veelgestelde vragen over Naaldwijkseweg 165 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Naaldwijkseweg 165 D?

De prijsindicatie voor Naaldwijkseweg 165 D ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in s-Gravenzande Buitengebied is €591.000. Dat komt neer op circa €4.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Naaldwijkseweg 165 D zich tot de wijk s-Gravenzande Buitengebied?

Naaldwijkseweg 165 D is een hoekwoning van 119 m² in de wijk s-Gravenzande Buitengebied. De buurt telt 1.130 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 276 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Naaldwijkseweg 165 D?

Naaldwijkseweg 165 D is een hoekwoning in s-Gravenzande Buitengebied, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Naaldwijkseweg 165 D vergeleken met de buurt?

Naaldwijkseweg 165 D heeft 119 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 297 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In s-Gravenzande Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €591.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Naaldwijkseweg 165 D en wat betekent dat?

Naaldwijkseweg 165 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Naaldwijkseweg 165 D?

Naaldwijkseweg 165 D heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 77 m².

Hoe is de woningmarkt in s-Gravenzande Buitengebied?

De wijk s-Gravenzande Buitengebied in 's-Gravenzande (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €591.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij s-Gravenzande Buitengebied?

Vanuit Naaldwijkseweg 165 D in s-Gravenzande Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 14.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.