Streetview Naaldwijkseweg 350 A 's-Gravenzande

Naaldwijkseweg 350 A, 2691 PZ 's-Gravenzande

159 m² Bouwjaar 1990

Naaldwijkseweg 350 A is een woonhuis in 's-Gravenzande, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 787 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
787 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Naaldwijkseweg 350 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Gravenzande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

13.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in 's-Gravenzande

285 Inwoners
120 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
101 Woningvoorraad
€568.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Teylingen
92% Koopwoningen
361 Inwoners per km²

Locatie van Naaldwijkseweg 350 A

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenzande

Veelgestelde vragen over Naaldwijkseweg 350 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Naaldwijkseweg 350 A?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Teylingen is €568.000. Dat komt neer op circa €3.572 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Naaldwijkseweg 350 A zich tot de wijk Bedrijventerrein Teylingen?

Naaldwijkseweg 350 A is een woonhuis van 159 m² in de wijk Bedrijventerrein Teylingen. De buurt telt 101 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 361 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Naaldwijkseweg 350 A?

Naaldwijkseweg 350 A is een woonhuis in Bedrijventerrein Teylingen, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Naaldwijkseweg 350 A vergeleken met de buurt?

Naaldwijkseweg 350 A heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 787 m². In Bedrijventerrein Teylingen ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Teylingen?

De wijk Bedrijventerrein Teylingen in 's-Gravenzande (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Teylingen?

Vanuit Naaldwijkseweg 350 A in Bedrijventerrein Teylingen bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 13.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Teylingen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Naaldwijkseweg 350 A: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bedrijventerrein Teylingen?