Streetview van Oosthuijzelaan 20 's-Gravenzande

van Oosthuijzelaan 20, 2691 NJ 's-Gravenzande

272 m² Bouwjaar 1958 Label B

van Oosthuijzelaan 20 is een woonhuis in 's-Gravenzande, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m² en een perceel van 2345 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €591.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
272 m²
Perceeloppervlakte
2345 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor van Oosthuijzelaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Oosthuijzelaan 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
173.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.9%
CO₂-emissie
64.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Gravenzande

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

14.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in 's-Gravenzande

3385 Inwoners
1630 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1130 Woningvoorraad
€591.000 Gem. woningwaarde s-Gravenzande Buitengebied
86% Koopwoningen
276 Inwoners per km²

Locatie van van Oosthuijzelaan 20

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenzande

Veelgestelde vragen over van Oosthuijzelaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van van Oosthuijzelaan 20?

De gemiddelde woningwaarde in s-Gravenzande Buitengebied is €591.000. Dat komt neer op circa €2.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Oosthuijzelaan 20 zich tot de wijk s-Gravenzande Buitengebied?

van Oosthuijzelaan 20 is een woonhuis van 272 m² in de wijk s-Gravenzande Buitengebied. De buurt telt 1.130 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 276 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Oosthuijzelaan 20?

van Oosthuijzelaan 20 is een woonhuis in s-Gravenzande Buitengebied, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Oosthuijzelaan 20 vergeleken met de buurt?

van Oosthuijzelaan 20 heeft 272 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2345 m². In s-Gravenzande Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €591.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Oosthuijzelaan 20 en wat betekent dat?

van Oosthuijzelaan 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 64.44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in s-Gravenzande Buitengebied?

De wijk s-Gravenzande Buitengebied in 's-Gravenzande (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €591.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij s-Gravenzande Buitengebied?

Vanuit van Oosthuijzelaan 20 in s-Gravenzande Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 14.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.