Streetview Noordlandseweg 68 's-Gravenzande

Noordlandseweg 68, 2691 KM 's-Gravenzande

177 m² Bouwjaar 1923 Label A

Noordlandseweg 68 is een woonhuis in 's-Gravenzande, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 891 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €591.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
891 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Noordlandseweg 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordlandseweg 68

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Gravenzande

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

14.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in 's-Gravenzande

3385 Inwoners
1630 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1130 Woningvoorraad
€591.000 Gem. woningwaarde s-Gravenzande Buitengebied
86% Koopwoningen
276 Inwoners per km²

Locatie van Noordlandseweg 68

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenzande

Veelgestelde vragen over Noordlandseweg 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordlandseweg 68?

De prijsindicatie voor Noordlandseweg 68 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in s-Gravenzande Buitengebied is €591.000. Dat komt neer op circa €3.339 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordlandseweg 68 zich tot de wijk s-Gravenzande Buitengebied?

Noordlandseweg 68 is een woonhuis van 177 m² in de wijk s-Gravenzande Buitengebied. De buurt telt 1.130 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 276 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordlandseweg 68?

Noordlandseweg 68 is een woonhuis in s-Gravenzande Buitengebied, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordlandseweg 68 vergeleken met de buurt?

Noordlandseweg 68 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 891 m². In s-Gravenzande Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €591.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordlandseweg 68 en wat betekent dat?

Noordlandseweg 68 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.18 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in s-Gravenzande Buitengebied?

De wijk s-Gravenzande Buitengebied in 's-Gravenzande (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €591.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij s-Gravenzande Buitengebied?

Vanuit Noordlandseweg 68 in s-Gravenzande Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 14.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.