Geschakelde woning Prunusstraat 96 's-Gravenpolder

Prunusstraat 96, 4431 DB 's-Gravenpolder

134 m² Bouwjaar 1971 10 kamers 5 slaapkamers Label B

Prunusstraat 96 is een geschakelde woning in 's-Gravenpolder, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 231 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
231 m²
Inhoud
556 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€385.000 tot €435.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prunusstraat 96

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prunusstraat 96

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
140.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.8%
CO₂-emissie
34.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Gravenpolder

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in 's-Gravenpolder

4555 Inwoners
1695 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1772 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Kern 's-Gravenpolder
69% Koopwoningen
2.864 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prunusstraat 96

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenpolder

Veelgestelde vragen over Prunusstraat 96

Wat is de geschatte woningwaarde van Prunusstraat 96?

De prijsindicatie voor Prunusstraat 96 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Gravenpolder is €283.000. Dat komt neer op circa €2.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prunusstraat 96 zich tot de wijk Kern 's-Gravenpolder?

Prunusstraat 96 is een geschakelde woning van 134 m² in de wijk Kern 's-Gravenpolder. De buurt telt 1.772 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.864 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prunusstraat 96?

Prunusstraat 96 is een geschakelde woning in Kern 's-Gravenpolder, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prunusstraat 96 vergeleken met de buurt?

Prunusstraat 96 heeft 134 m² woonoppervlakte en 556 m³ inhoud. Het perceel is 231 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Kern 's-Gravenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prunusstraat 96 en wat betekent dat?

Prunusstraat 96 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prunusstraat 96?

Prunusstraat 96 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kern 's-Gravenpolder?

De wijk Kern 's-Gravenpolder in 's-Gravenpolder (Zeeland) kenmerkt zich door 4.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern 's-Gravenpolder?

Vanuit Prunusstraat 96 in Kern 's-Gravenpolder bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.