Vrijstaande woning Nazareth 1 's-Gravenpolder

Nazareth 1, 4431 AR 's-Gravenpolder

116 m² Bouwjaar 1910 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Nazareth 1 is een vrijstaande woning in 's-Gravenpolder, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 347 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
347 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Nazareth 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nazareth 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
310.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
424.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
78.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in 's-Gravenpolder

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in 's-Gravenpolder

4555 Inwoners
1695 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1772 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Kern 's-Gravenpolder
69% Koopwoningen
2.864 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nazareth 1

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenpolder

Veelgestelde vragen over Nazareth 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Nazareth 1?

De prijsindicatie voor Nazareth 1 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Gravenpolder is €283.000. Dat komt neer op circa €2.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nazareth 1 zich tot de wijk Kern 's-Gravenpolder?

Nazareth 1 is een vrijstaande woning van 116 m² in de wijk Kern 's-Gravenpolder. De buurt telt 1.772 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.864 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nazareth 1?

Nazareth 1 is een vrijstaande woning in Kern 's-Gravenpolder, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nazareth 1 vergeleken met de buurt?

Nazareth 1 heeft 116 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 347 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Kern 's-Gravenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nazareth 1 en wat betekent dat?

Nazareth 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2036-01-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nazareth 1?

Nazareth 1 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kern 's-Gravenpolder?

De wijk Kern 's-Gravenpolder in 's-Gravenpolder (Zeeland) kenmerkt zich door 4.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern 's-Gravenpolder?