Herenhuis, vrijstaande woning Hendrik Hamerstraat 275 's-Gravendeel

Hendrik Hamerstraat 275, 3295 CK 's-Gravendeel

200 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Hendrik Hamerstraat 275 is een herenhuis, vrijstaande woning in 's-Gravendeel, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 599 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
599 m²
Inhoud
838 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€955.000 tot €1.055.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hendrik Hamerstraat 275

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik Hamerstraat 275

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
88.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
43.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.7%
CO₂-emissie
10.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Pelletkachel, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in 's-Gravendeel

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in 's-Gravendeel

8150 Inwoners
3600 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3695 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde 's-Gravendeel Woonkern
64% Koopwoningen
4.785 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik Hamerstraat 275

Vergelijkbare woningen in 's-Gravendeel

Veelgestelde vragen over Hendrik Hamerstraat 275

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik Hamerstraat 275?

De prijsindicatie voor Hendrik Hamerstraat 275 ligt rond €955.000 tot €1.055.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravendeel Woonkern is €314.000. Dat komt neer op circa €1.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik Hamerstraat 275 zich tot de wijk 's-Gravendeel Woonkern?

Hendrik Hamerstraat 275 is een herenhuis, vrijstaande woning van 200 m² in de wijk 's-Gravendeel Woonkern. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.785 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik Hamerstraat 275?

Hendrik Hamerstraat 275 is een herenhuis, vrijstaande woning in 's-Gravendeel Woonkern, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hendrik Hamerstraat 275 vergeleken met de buurt?

Hendrik Hamerstraat 275 heeft 200 m² woonoppervlakte en 838 m³ inhoud. Het perceel is 599 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In 's-Gravendeel Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik Hamerstraat 275 en wat betekent dat?

Hendrik Hamerstraat 275 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik Hamerstraat 275?

Hendrik Hamerstraat 275 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravendeel Woonkern?

De wijk 's-Gravendeel Woonkern in 's-Gravendeel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.