Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 535 m²
- Perceeloppervlakte
- 1505 m²
- Inhoud
- 2454 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Heermawei 3 is een niet-woning in Ryptsjerk, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 535 m² en een perceel van 1505 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heermawei 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
2,4 kmHuisarts
2,7 kmTreinstation
2,3 kmSnelweg oprit
0,8 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
2,6 kmApotheek
2,7 kmZiekenhuis
11,1 kmRestaurant
1,4 kmCafé
3,2 kmBibliotheek
2,9 kmBioscoop
10,3 kmHeermawei 3 ligt in de buurt Ryptsjerk in Ryptsjerk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 680 inwoners en 295 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 80% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 344.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 2,7 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· evenementenvergunning · 0 meter
· evenementmelding · 88 meter
· evenementenvergunning · 0 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ryptsjerk €344.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeermawei 3 is een niet-woning van 535 m² in de CBS-buurt Ryptsjerk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 295 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 438 inwoners per km².
Heermawei 3 is een niet-woning in Ryptsjerk, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Heermawei 3 heeft 535 m² woonoppervlakte en 2454 m³ inhoud. Het perceel is 1505 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ryptsjerk €344.000.
Heermawei 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 54.82 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ryptsjerk in Ryptsjerk (Fryslân) 680 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €344.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ryptsjerk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 2,7 km tot een huisarts, 2,3 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ryptsjerk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,1 km tot een ziekenhuis, 2,7 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 2,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ryptsjerk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 3,2 km tot een café.
Een woningrapport voor Heermawei 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ryptsjerk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Ryptsjerk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.