Straatbeeld van Esweg 11 in Ruinen

Esweg 11, 7963 CD Ruinen

164 m² Bouwjaar 1949 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Esweg 11 is een vrijstaande woning in Ruinen, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 981 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
981 m²
Inhoud
637 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Esweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esweg 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.13 kWh/m²
CO₂-emissie
44.46 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ruinen

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

10,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

11,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ruinen

Esweg 11 ligt in de buurt Ruinen in Ruinen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.665 inwoners en 1.314 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 66% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 353.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

2665 Inwoners
1250 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1314 Woningvoorraad
€353.000 Gem. WOZ-waarde Ruinen
66% Koopwoningen
1.531 Inwoners per km²

Locatie van Esweg 11

Vergelijkbare woningen in Ruinen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ruinen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Esweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Esweg 11?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ruinen €353.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esweg 11 zich tot de CBS-buurt Ruinen?

Esweg 11 is een vrijstaande woning van 164 m² in de CBS-buurt Ruinen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.314 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.531 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esweg 11?

Esweg 11 is een vrijstaande woning in Ruinen, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Esweg 11 vergeleken met de buurt?

Esweg 11 heeft 164 m² woonoppervlakte en 637 m³ inhoud. Het perceel is 981 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ruinen €353.000.

Wat is het energielabel van Esweg 11 en wat betekent dat?

Esweg 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-07-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.46 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ruinen?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ruinen in Ruinen (Drenthe) 2.665 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €353.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ruinen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ruinen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 10,9 km tot een treinstation, 2,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ruinen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ruinen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 11,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ruinen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ruinen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Esweg 11?

Een woningrapport voor Esweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ruinen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1949, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ruinen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars