Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 271 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Inhoud
- 1477 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 3
Waalstraat 30 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 271 m², een perceel van 176 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waalstraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.9 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud Charlois is €219.000. Dat komt neer op circa €808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaalstraat 30 is een woonhuis van 271 m² in de wijk Oud Charlois. De buurt telt 6.934 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.955 inwoners per km².
Waalstraat 30 is een woonhuis in Oud Charlois, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Waalstraat 30 heeft 271 m² woonoppervlakte en 1477 m³ inhoud. Het perceel is 176 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Oud Charlois ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waalstraat 30 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Waalstraat 30 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Oud Charlois in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Waalstraat 30 in Oud Charlois bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waalstraat 30: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.