Portiekflat (appartement) Tholenstraat 140 Rotterdam

Tholenstraat 140, 3086 TP Rotterdam

96 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Tholenstraat 140 is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
96 m²
Inhoud
318 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Tholenstraat 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tholenstraat 140

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
239.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
341.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (25.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12770 Inwoners
5850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
5503 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Pendrecht
31% Koopwoningen
10.492 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tholenstraat 140

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Tholenstraat 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Tholenstraat 140?

De prijsindicatie voor Tholenstraat 140 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Pendrecht is €236.000. Dat komt neer op circa €2.458 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tholenstraat 140 zich tot de wijk Pendrecht?

Tholenstraat 140 is een portiekflat (appartement) van 96 m² in de wijk Pendrecht. De buurt telt 5.503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.492 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tholenstraat 140?

Tholenstraat 140 is een portiekflat (appartement) in Pendrecht, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tholenstraat 140 vergeleken met de buurt?

Tholenstraat 140 heeft 96 m² woonoppervlakte en 318 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Pendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tholenstraat 140 en wat betekent dat?

Tholenstraat 140 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-11-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tholenstraat 140?

Tholenstraat 140 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 25 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Pendrecht?

De wijk Pendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pendrecht?

Vanuit Tholenstraat 140 in Pendrecht bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.