Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 1443 m²
- Perceeloppervlakte
- 2116 m²
Sommelsdijkstraat 37 A is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 1443 m² en een perceel van 2116 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sommelsdijkstraat 37 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Pendrecht is €236.000. Dat komt neer op circa €164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSommelsdijkstraat 37 A is een woonhuis van 1443 m² in de wijk Pendrecht. De buurt telt 5.503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.492 inwoners per km².
Sommelsdijkstraat 37 A is een woonhuis in Pendrecht, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Sommelsdijkstraat 37 A heeft 1443 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2116 m². In Pendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sommelsdijkstraat 37 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Pendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Sommelsdijkstraat 37 A in Pendrecht bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sommelsdijkstraat 37 A: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Pendrecht: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).