Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 208 m²
Meyenhage 464 is een woning in Rotterdam, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meyenhage 464
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuidwijk is €235.000. Dat komt neer op circa €1.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeyenhage 464 is een woning van 208 m² in de wijk Zuidwijk. De buurt telt 7.070 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.068 inwoners per km².
Meyenhage 464 is een woning in Zuidwijk, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Meyenhage 464 heeft 208 m² woonoppervlakte. In Zuidwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meyenhage 464 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Zuidwijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Meyenhage 464 in Zuidwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meyenhage 464: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Zuidwijk: restaurant (0.4 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Meyenhage 464 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuidwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.