Vrijstaande woning Smitshoekseweg 191 Rotterdam

Smitshoekseweg 191, 3084 LS Rotterdam

163 m² Bouwjaar 1933 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Smitshoekseweg 191 is een vrijstaande woning in Rotterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 2500 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
2500 m²
Inhoud
727 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€995.000 tot €1.245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Smitshoekseweg 191

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smitshoekseweg 191

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.2%
CO₂-emissie
42.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

665 Inwoners
320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Charlois Zuidrand
78% Koopwoningen
337 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Smitshoekseweg 191

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Smitshoekseweg 191

Wat is de geschatte woningwaarde van Smitshoekseweg 191?

De prijsindicatie voor Smitshoekseweg 191 ligt rond €995.000 tot €1.245.000. De gemiddelde woningwaarde in Charlois Zuidrand is €632.000. Dat komt neer op circa €3.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smitshoekseweg 191 zich tot de wijk Charlois Zuidrand?

Smitshoekseweg 191 is een vrijstaande woning van 163 m² in de wijk Charlois Zuidrand. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smitshoekseweg 191?

Smitshoekseweg 191 is een vrijstaande woning in Charlois Zuidrand, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Smitshoekseweg 191 vergeleken met de buurt?

Smitshoekseweg 191 heeft 163 m² woonoppervlakte en 727 m³ inhoud. Het perceel is 2500 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Charlois Zuidrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smitshoekseweg 191 en wat betekent dat?

Smitshoekseweg 191 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 42.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smitshoekseweg 191?

Smitshoekseweg 191 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Charlois Zuidrand?

De wijk Charlois Zuidrand in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Charlois Zuidrand?