Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 1900 m²
Eksterstraat 101 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 1900 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eksterstraat 101
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Carnisse is €178.000. Dat komt neer op circa €94 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEksterstraat 101 is een appartement van 1900 m² in de wijk Carnisse. De buurt telt 6.165 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.288 inwoners per km².
Eksterstraat 101 is een appartement in Carnisse, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Eksterstraat 101 heeft 1900 m² woonoppervlakte. In Carnisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Eksterstraat 101 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-07-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.12 kg/jaar.
De wijk Carnisse in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Eksterstraat 101 in Carnisse bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eksterstraat 101: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Carnisse: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).