Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 111 m²
Klaverstraat 13 B is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en een perceel van 111 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klaverstraat 13 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Carnisse is €178.000. Dat komt neer op circa €1.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlaverstraat 13 B is een woonhuis van 93 m² in de wijk Carnisse. De buurt telt 6.165 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.288 inwoners per km².
Klaverstraat 13 B is een woonhuis in Carnisse, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Klaverstraat 13 B heeft 93 m² woonoppervlakte. Het perceel is 111 m². In Carnisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klaverstraat 13 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Carnisse in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Klaverstraat 13 B in Carnisse bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klaverstraat 13 B: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Carnisse: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Klaverstraat 13 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Carnisse. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.