Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 43 m²
Texelsestraat 41 A is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Texelsestraat 41 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
3.7 kmDe prijsindicatie voor Texelsestraat 41 A ligt rond €60.000 tot €85.000. De gemiddelde woningwaarde in Carnisse is €178.000. Dat komt neer op circa €4.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTexelsestraat 41 A is een appartement van 43 m² in de wijk Carnisse. De buurt telt 6.165 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.288 inwoners per km².
Texelsestraat 41 A is een appartement in Carnisse, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Texelsestraat 41 A heeft 43 m² woonoppervlakte. In Carnisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Carnisse in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Texelsestraat 41 A in Carnisse bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Texelsestraat 41 A: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Carnisse: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €60.000 tot €85.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Carnisse is €178.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.