Tussenverdieping (corridorflat) Strevelsweg 826 Rotterdam

Strevelsweg 826, 3083 LV Rotterdam

93 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Strevelsweg 826 is een tussenverdieping (corridorflat) in Rotterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
277 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Strevelsweg 826

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Strevelsweg 826

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
70.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.32 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

15215 Inwoners
7920 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
7794 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Vreewijk
14% Koopwoningen
7.446 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Strevelsweg 826

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Strevelsweg 826

Wat is de geschatte woningwaarde van Strevelsweg 826?

De prijsindicatie voor Strevelsweg 826 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Vreewijk is €251.000. Dat komt neer op circa €2.699 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strevelsweg 826 zich tot de wijk Vreewijk?

Strevelsweg 826 is een tussenverdieping (corridorflat) van 93 m² in de wijk Vreewijk. De buurt telt 7.794 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.446 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strevelsweg 826?

Strevelsweg 826 is een tussenverdieping (corridorflat) in Vreewijk, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Strevelsweg 826 vergeleken met de buurt?

Strevelsweg 826 heeft 93 m² woonoppervlakte en 277 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Vreewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Strevelsweg 826 en wat betekent dat?

Strevelsweg 826 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Strevelsweg 826?

Strevelsweg 826 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vreewijk?

De wijk Vreewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreewijk?

Vanuit Strevelsweg 826 in Vreewijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.