Tussenwoning Van Blommesteynweg 43 Rotterdam

Van Blommesteynweg 43, 3082 WD Rotterdam

132 m² Bouwjaar 1939 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Van Blommesteynweg 43 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 153 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €535.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Blommesteynweg 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Blommesteynweg 43

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
129.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.9%
CO₂-emissie
25.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14070 Inwoners
7360 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
6934 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Oud Charlois
32% Koopwoningen
10.955 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Blommesteynweg 43

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Van Blommesteynweg 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Blommesteynweg 43?

De prijsindicatie voor Van Blommesteynweg 43 ligt rond €435.000 tot €535.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Charlois is €219.000. Dat komt neer op circa €1.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Blommesteynweg 43 zich tot de wijk Oud Charlois?

Van Blommesteynweg 43 is een tussenwoning van 132 m² in de wijk Oud Charlois. De buurt telt 6.934 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Blommesteynweg 43?

Van Blommesteynweg 43 is een tussenwoning in Oud Charlois, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Blommesteynweg 43 vergeleken met de buurt?

Van Blommesteynweg 43 heeft 132 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oud Charlois ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Blommesteynweg 43 en wat betekent dat?

Van Blommesteynweg 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-06-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Blommesteynweg 43?

Van Blommesteynweg 43 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 55 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud Charlois?

De wijk Oud Charlois in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Charlois?