Eengezinswoning, tussenwoning Zwaluwstraat 29 Rotterdam

Zwaluwstraat 29, 3082 ML Rotterdam

157 m² Bouwjaar 1938 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Zwaluwstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 105 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zwaluwstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwaluwstraat 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.74 kg/m²

Tuin
Ja (39.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14070 Inwoners
7360 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
6934 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Oud Charlois
32% Koopwoningen
10.955 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwaluwstraat 29

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Zwaluwstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwaluwstraat 29?

De prijsindicatie voor Zwaluwstraat 29 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Charlois is €219.000. Dat komt neer op circa €1.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwaluwstraat 29 zich tot de wijk Oud Charlois?

Zwaluwstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning van 157 m² in de wijk Oud Charlois. De buurt telt 6.934 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwaluwstraat 29?

Zwaluwstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oud Charlois, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zwaluwstraat 29 vergeleken met de buurt?

Zwaluwstraat 29 heeft 157 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Oud Charlois ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwaluwstraat 29 en wat betekent dat?

Zwaluwstraat 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwaluwstraat 29?

Zwaluwstraat 29 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 39 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud Charlois?

De wijk Oud Charlois in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Charlois?