Tussenwoning Slotboomplein 22 Rotterdam

Slotboomplein 22, 3082 GK Rotterdam

125 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Slotboomplein 22 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 105 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Slotboomplein 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slotboomplein 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.9%
CO₂-emissie
23.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14070 Inwoners
7360 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
6934 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Oud Charlois
32% Koopwoningen
10.955 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slotboomplein 22

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Slotboomplein 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Slotboomplein 22?

De prijsindicatie voor Slotboomplein 22 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Charlois is €219.000. Dat komt neer op circa €1.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slotboomplein 22 zich tot de wijk Oud Charlois?

Slotboomplein 22 is een tussenwoning van 125 m² in de wijk Oud Charlois. De buurt telt 6.934 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slotboomplein 22?

Slotboomplein 22 is een tussenwoning in Oud Charlois, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Slotboomplein 22 vergeleken met de buurt?

Slotboomplein 22 heeft 125 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oud Charlois ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slotboomplein 22 en wat betekent dat?

Slotboomplein 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slotboomplein 22?

Slotboomplein 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oud Charlois?

De wijk Oud Charlois in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Charlois?

Vanuit Slotboomplein 22 in Oud Charlois bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.