Portiekwoning Boelstraat 35 C Rotterdam

Boelstraat 35 C, 3081 TE Rotterdam

47 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Boelstraat 35 C is een portiekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
157 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€150.000 tot €175.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Boelstraat 35 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boelstraat 35 C

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12500 Inwoners
6535 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
5841 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Tarwewijk
22% Koopwoningen
14.764 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boelstraat 35 C

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Boelstraat 35 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Boelstraat 35 C?

De prijsindicatie voor Boelstraat 35 C ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Tarwewijk is €197.000. Dat komt neer op circa €4.191 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boelstraat 35 C zich tot de wijk Tarwewijk?

Boelstraat 35 C is een portiekwoning van 47 m² in de wijk Tarwewijk. De buurt telt 5.841 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.764 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boelstraat 35 C?

Boelstraat 35 C is een portiekwoning in Tarwewijk, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Boelstraat 35 C vergeleken met de buurt?

Boelstraat 35 C heeft 47 m² woonoppervlakte en 157 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Tarwewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boelstraat 35 C en wat betekent dat?

Boelstraat 35 C heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Boelstraat 35 C?

Boelstraat 35 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tarwewijk?

De wijk Tarwewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tarwewijk?

Vanuit Boelstraat 35 C in Tarwewijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.