Streetview Hellevoetstraat 77 Rotterdam

Hellevoetstraat 77, 3081 NN Rotterdam

58 m² Bouwjaar 1962 Label D

Hellevoetstraat 77 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
58 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hellevoetstraat 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hellevoetstraat 77

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
212.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12500 Inwoners
6535 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
5841 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Tarwewijk
22% Koopwoningen
14.764 Inwoners per km²

Locatie van Hellevoetstraat 77

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Hellevoetstraat 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Hellevoetstraat 77?

De gemiddelde woningwaarde in Tarwewijk is €197.000. Dat komt neer op circa €3.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hellevoetstraat 77 zich tot de wijk Tarwewijk?

Hellevoetstraat 77 is een appartement van 58 m² in de wijk Tarwewijk. De buurt telt 5.841 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.764 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hellevoetstraat 77?

Hellevoetstraat 77 is een appartement in Tarwewijk, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hellevoetstraat 77 vergeleken met de buurt?

Hellevoetstraat 77 heeft 58 m² woonoppervlakte. In Tarwewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hellevoetstraat 77 en wat betekent dat?

Hellevoetstraat 77 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-12-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tarwewijk?

De wijk Tarwewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tarwewijk?

Vanuit Hellevoetstraat 77 in Tarwewijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tarwewijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hellevoetstraat 77: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.