Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 148 m²
Pleinweg 183 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pleinweg 183
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2.9 kmDe prijsindicatie voor Pleinweg 183 ligt rond €10.000 tot €35.000. De gemiddelde woningwaarde in Tarwewijk is €197.000. Dat komt neer op circa €1.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPleinweg 183 is een appartement van 148 m² in de wijk Tarwewijk. De buurt telt 5.841 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.764 inwoners per km².
Pleinweg 183 is een appartement in Tarwewijk, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pleinweg 183 heeft 148 m² woonoppervlakte. In Tarwewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pleinweg 183 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-02-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Tarwewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Pleinweg 183 in Tarwewijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pleinweg 183: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Tarwewijk: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).