Eengezinswoning, hoekwoning Valkreek 146 Rotterdam

Valkreek 146, 3079 AR Rotterdam

110 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Valkreek 146 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 217 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
446 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Valkreek 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkreek 146

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.27 kg/m²

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

29265 Inwoners
14180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
14277 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Groot IJsselmonde
34% Koopwoningen
5.108 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkreek 146

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Valkreek 146

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkreek 146?

De prijsindicatie voor Valkreek 146 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Groot IJsselmonde is €244.000. Dat komt neer op circa €2.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkreek 146 zich tot de wijk Groot IJsselmonde?

Valkreek 146 is een eengezinswoning, hoekwoning van 110 m² in de wijk Groot IJsselmonde. De buurt telt 14.277 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkreek 146?

Valkreek 146 is een eengezinswoning, hoekwoning in Groot IJsselmonde, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valkreek 146 vergeleken met de buurt?

Valkreek 146 heeft 110 m² woonoppervlakte en 446 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Groot IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkreek 146 en wat betekent dat?

Valkreek 146 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkreek 146?

Valkreek 146 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Groot IJsselmonde?

De wijk Groot IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 29.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot IJsselmonde?

Vanuit Valkreek 146 in Groot IJsselmonde bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.