Streetview Leeuwenhagen 15 Rotterdam

Leeuwenhagen 15, 3078 SG Rotterdam

153 m² Bouwjaar 2006 6 kamers Label B

Leeuwenhagen 15 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 184 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Leeuwenhagen 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwenhagen 15

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

29265 Inwoners
14180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
14277 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Groot IJsselmonde
34% Koopwoningen
5.108 Inwoners per km²

Locatie van Leeuwenhagen 15

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Leeuwenhagen 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwenhagen 15?

De prijsindicatie voor Leeuwenhagen 15 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Groot IJsselmonde is €244.000. Dat komt neer op circa €1.595 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwenhagen 15 zich tot de wijk Groot IJsselmonde?

Leeuwenhagen 15 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Groot IJsselmonde. De buurt telt 14.277 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwenhagen 15?

Leeuwenhagen 15 is een woonhuis in Groot IJsselmonde, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Leeuwenhagen 15 vergeleken met de buurt?

Leeuwenhagen 15 heeft 153 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Groot IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwenhagen 15 en wat betekent dat?

Leeuwenhagen 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-02-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeuwenhagen 15?

Leeuwenhagen 15 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Groot IJsselmonde?

De wijk Groot IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 29.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot IJsselmonde?

Vanuit Leeuwenhagen 15 in Groot IJsselmonde bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.