Streetview Van Wijngaardenlaan 1 E Rotterdam

Van Wijngaardenlaan 1 E, 3078 JP Rotterdam

30 m² Bouwjaar 1961 Label E

Van Wijngaardenlaan 1 E is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
30 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Wijngaardenlaan 1 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Wijngaardenlaan 1 E

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

29265 Inwoners
14180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
14277 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Groot IJsselmonde
34% Koopwoningen
5.108 Inwoners per km²

Locatie van Van Wijngaardenlaan 1 E

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Van Wijngaardenlaan 1 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Wijngaardenlaan 1 E?

De gemiddelde woningwaarde in Groot IJsselmonde is €244.000. Dat komt neer op circa €8.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Wijngaardenlaan 1 E zich tot de wijk Groot IJsselmonde?

Van Wijngaardenlaan 1 E is een appartement van 30 m² in de wijk Groot IJsselmonde. De buurt telt 14.277 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Wijngaardenlaan 1 E?

Van Wijngaardenlaan 1 E is een appartement in Groot IJsselmonde, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Wijngaardenlaan 1 E vergeleken met de buurt?

Van Wijngaardenlaan 1 E heeft 30 m² woonoppervlakte. In Groot IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Wijngaardenlaan 1 E en wat betekent dat?

Van Wijngaardenlaan 1 E heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Groot IJsselmonde?

De wijk Groot IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 29.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot IJsselmonde?

Vanuit Van Wijngaardenlaan 1 E in Groot IJsselmonde bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Groot IJsselmonde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Wijngaardenlaan 1 E: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.