Bovenwoning (appartement) Piet Smitkade 232 Rotterdam

Piet Smitkade 232, 3077 MJ Rotterdam

107 m² Bouwjaar 2003 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Piet Smitkade 232 is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
107 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Piet Smitkade 232

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piet Smitkade 232

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6120 Inwoners
2835 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2698 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Oud IJsselmonde
69% Koopwoningen
3.116 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Piet Smitkade 232

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Piet Smitkade 232

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Smitkade 232?

De prijsindicatie voor Piet Smitkade 232 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud IJsselmonde is €332.000. Dat komt neer op circa €3.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Smitkade 232 zich tot de wijk Oud IJsselmonde?

Piet Smitkade 232 is een bovenwoning (appartement) van 107 m² in de wijk Oud IJsselmonde. De buurt telt 2.698 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Smitkade 232?

Piet Smitkade 232 is een bovenwoning (appartement) in Oud IJsselmonde, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Piet Smitkade 232 vergeleken met de buurt?

Piet Smitkade 232 heeft 107 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Oud IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piet Smitkade 232 en wat betekent dat?

Piet Smitkade 232 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piet Smitkade 232?

Piet Smitkade 232 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud IJsselmonde?

De wijk Oud IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud IJsselmonde?

Vanuit Piet Smitkade 232 in Oud IJsselmonde bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.