Streetview Dijkwachtsingel 23 Rotterdam

Dijkwachtsingel 23, 3077 GG Rotterdam

171 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Dijkwachtsingel 23 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 309 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
309 m²
Inhoud
393 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dijkwachtsingel 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkwachtsingel 23

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6120 Inwoners
2835 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2698 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Oud IJsselmonde
69% Koopwoningen
3.116 Inwoners per km²

Locatie van Dijkwachtsingel 23

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Dijkwachtsingel 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkwachtsingel 23?

De prijsindicatie voor Dijkwachtsingel 23 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud IJsselmonde is €332.000. Dat komt neer op circa €1.942 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkwachtsingel 23 zich tot de wijk Oud IJsselmonde?

Dijkwachtsingel 23 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Oud IJsselmonde. De buurt telt 2.698 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkwachtsingel 23?

Dijkwachtsingel 23 is een woonhuis in Oud IJsselmonde, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dijkwachtsingel 23 vergeleken met de buurt?

Dijkwachtsingel 23 heeft 171 m² woonoppervlakte en 393 m³ inhoud. Het perceel is 309 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oud IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkwachtsingel 23 en wat betekent dat?

Dijkwachtsingel 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-04-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dijkwachtsingel 23?

Dijkwachtsingel 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud IJsselmonde?

De wijk Oud IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud IJsselmonde?

Vanuit Dijkwachtsingel 23 in Oud IJsselmonde bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.