Straatbeeld van Contenderstraat 49 in Rotterdam

Contenderstraat 49, 3077 BS Rotterdam

155 m² Bouwjaar 1995 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Zo is deze pagina over Contenderstraat 49 opgebouwd

Wat deze pagina over Contenderstraat 49 in Rotterdam laat zien, is eerst per bron op dit adres geverifieerd. Terug te vinden op deze pagina: het bouwjaar, de woonoppervlakte, de perceeloppervlakte, het energielabel en de buurtcijfers voor Oud IJsselmonde. Woningkenmerken die niet bij dit adres te herleiden zijn, worden weggelaten. Het complete rapport gaat een stap verder met een onderbouwde waarde voor Contenderstraat 49.

Contenderstraat 49 is een hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en een perceel van 226 m². Het energielabel is A.

Geschatte woningwaarde

Indicatieve waarde

€ 550.000 tot € 675.000

Betrouwbaarheid: Hoog Bijgewerkt: 05-09-2026

Deze indicatie komt uit een van de eerste waardemodellen die we hebben uitgebracht. Het is geen officiële taxatie en geen verkoopadvies. Wil je een zeer accurate, onderbouwde berekening en een waardering uit ons nieuwste waardemodel?

Bestel een volledig rapport

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
226 m²
Inhoud
565 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2008 tot 2011

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Contenderstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Contenderstraat 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.42 kWh/m²
CO₂-emissie
22.36 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Oud IJsselmonde

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,3 km
Dagelijks

Supermarkt

1,6 km
Gezondheid

Huisarts

1,8 km
Vervoer

Treinstation

3,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,2 km
Gezondheid

Apotheek

1,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,6 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

0,9 km
Cultuur

Bibliotheek

2,3 km
Cultuur

Bioscoop

2,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Oud IJsselmonde

Contenderstraat 49 ligt in de buurt Oud IJsselmonde in Rotterdam. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 6.285 inwoners en 2.840 woningen. Van de woningvoorraad is 66% koopwoning, met een gemiddelde WOZ-waarde van 354.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,6 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.

6285 Inwoners
2955 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2840 Woningvoorraad
€354.000 Gem. WOZ-waarde Oud IJsselmonde
66% Koopwoningen
3.200 Inwoners per km²

De buurt Oud IJsselmonde

Locatie van Contenderstraat 49

Officiële bekendmakingen rond Contenderstraat 49

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Rotterdam. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Contenderstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Contenderstraat 49?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oud IJsselmonde €354.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaarde op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
In wat voor buurt ligt Contenderstraat 49?

Contenderstraat 49 is een hoekwoning van 155 m² in de CBS-buurt Oud IJsselmonde. De bevolkingsdichtheid van de buurt was 3.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Contenderstraat 49?

Contenderstraat 49 is een hoekwoning in Oud IJsselmonde, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Contenderstraat 49?

Contenderstraat 49 heeft 155 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 226 m².

Wat is het energielabel van Contenderstraat 49 en wat betekent dat?

Contenderstraat 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.36 kg/jaar.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Contenderstraat 49?

Contenderstraat 49 is verkocht in de periode 2008 tot 2011. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Contenderstraat 49?

Een woningrapport voor Contenderstraat 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Oud IJsselmonde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Rotterdam presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars