Eengezinswoning, tussenwoning Molièreweg 19 Rotterdam

Molièreweg 19, 3076 GB Rotterdam

92 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Molièreweg 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 164 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Molièreweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molièreweg 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
208.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.14 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14725 Inwoners
7240 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
7057 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Lombardijen
29% Koopwoningen
5.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molièreweg 19

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Molièreweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Molièreweg 19?

De prijsindicatie voor Molièreweg 19 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombardijen is €230.000. Dat komt neer op circa €2.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molièreweg 19 zich tot de wijk Lombardijen?

Molièreweg 19 is een eengezinswoning, tussenwoning van 92 m² in de wijk Lombardijen. De buurt telt 7.057 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molièreweg 19?

Molièreweg 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lombardijen, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Molièreweg 19 vergeleken met de buurt?

Molièreweg 19 heeft 92 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Lombardijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molièreweg 19 en wat betekent dat?

Molièreweg 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molièreweg 19?

Molièreweg 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Lombardijen?

De wijk Lombardijen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombardijen?

Vanuit Molièreweg 19 in Lombardijen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.