Portiekflat Marsmanstraat 28 Rotterdam

Marsmanstraat 28, 3076 ED Rotterdam

58 m² Bouwjaar 1961 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Marsmanstraat 28 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
193 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Marsmanstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marsmanstraat 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14725 Inwoners
7240 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
7057 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Lombardijen
29% Koopwoningen
5.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marsmanstraat 28

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Marsmanstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Marsmanstraat 28?

De prijsindicatie voor Marsmanstraat 28 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombardijen is €230.000. Dat komt neer op circa €3.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marsmanstraat 28 zich tot de wijk Lombardijen?

Marsmanstraat 28 is een portiekflat van 58 m² in de wijk Lombardijen. De buurt telt 7.057 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marsmanstraat 28?

Marsmanstraat 28 is een portiekflat in Lombardijen, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marsmanstraat 28 vergeleken met de buurt?

Marsmanstraat 28 heeft 58 m² woonoppervlakte en 193 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Lombardijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marsmanstraat 28 en wat betekent dat?

Marsmanstraat 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marsmanstraat 28?

Marsmanstraat 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lombardijen?

De wijk Lombardijen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombardijen?

Vanuit Marsmanstraat 28 in Lombardijen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.