Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 316 m²
- Perceeloppervlakte
- 1185 m²
Nietzschestraat 13 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 316 m² en een perceel van 1185 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nietzschestraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lombardijen is €230.000. Dat komt neer op circa €728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNietzschestraat 13 is een woonhuis van 316 m² in de wijk Lombardijen. De buurt telt 7.057 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.641 inwoners per km².
Nietzschestraat 13 is een woonhuis in Lombardijen, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nietzschestraat 13 heeft 316 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1185 m². In Lombardijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Lombardijen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Nietzschestraat 13 in Lombardijen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nietzschestraat 13: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Lombardijen: restaurant (0.4 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Nietzschestraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lombardijen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.