Villa, vrijstaande woning Ogierssingel 36 Rotterdam

Ogierssingel 36, 3076 CW Rotterdam

181 m² Bouwjaar 2024 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Ogierssingel 36 is een villa, vrijstaande woning in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 372 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
372 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ogierssingel 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ogierssingel 36

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
74.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-11.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
114.2%
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14725 Inwoners
7240 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
7057 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Lombardijen
29% Koopwoningen
5.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ogierssingel 36

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Ogierssingel 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Ogierssingel 36?

De prijsindicatie voor Ogierssingel 36 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombardijen is €230.000. Dat komt neer op circa €1.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ogierssingel 36 zich tot de wijk Lombardijen?

Ogierssingel 36 is een villa, vrijstaande woning van 181 m² in de wijk Lombardijen. De buurt telt 7.057 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ogierssingel 36?

Ogierssingel 36 is een villa, vrijstaande woning in Lombardijen, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ogierssingel 36 vergeleken met de buurt?

Ogierssingel 36 heeft 181 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 372 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Lombardijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ogierssingel 36 en wat betekent dat?

Ogierssingel 36 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-03-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -2.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ogierssingel 36?

Ogierssingel 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Lombardijen?

De wijk Lombardijen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombardijen?

Vanuit Ogierssingel 36 in Lombardijen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.