Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 371 m²
Ogierssingel 69 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 371 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ogierssingel 69
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lombardijen is €230.000. Dat komt neer op circa €1.465 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOgierssingel 69 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Lombardijen. De buurt telt 7.057 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.641 inwoners per km².
Ogierssingel 69 is een woonhuis in Lombardijen, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Ogierssingel 69 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 371 m². In Lombardijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Lombardijen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Ogierssingel 69 in Lombardijen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ogierssingel 69: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Lombardijen: restaurant (0.4 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Ogierssingel 69 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lombardijen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.