Eengezinswoning, hoekwoning Zuster Van Dijkplein 25 Rotterdam

Zuster Van Dijkplein 25, 3075 RR Rotterdam

116 m² Bouwjaar 2022 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Zuster Van Dijkplein 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 164 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zuster Van Dijkplein 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuster Van Dijkplein 25

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
98.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
48.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.4%
CO₂-emissie
20.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (118.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

15215 Inwoners
7920 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
7794 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Vreewijk
14% Koopwoningen
7.446 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuster Van Dijkplein 25

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Zuster Van Dijkplein 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuster Van Dijkplein 25?

De prijsindicatie voor Zuster Van Dijkplein 25 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Vreewijk is €251.000. Dat komt neer op circa €2.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuster Van Dijkplein 25 zich tot de wijk Vreewijk?

Zuster Van Dijkplein 25 is een eengezinswoning, hoekwoning van 116 m² in de wijk Vreewijk. De buurt telt 7.794 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.446 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuster Van Dijkplein 25?

Zuster Van Dijkplein 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Vreewijk, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zuster Van Dijkplein 25 vergeleken met de buurt?

Zuster Van Dijkplein 25 heeft 116 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Vreewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuster Van Dijkplein 25 en wat betekent dat?

Zuster Van Dijkplein 25 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuster Van Dijkplein 25?

Zuster Van Dijkplein 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 118 m².

Hoe is de woningmarkt in Vreewijk?

De wijk Vreewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreewijk?

Vanuit Zuster Van Dijkplein 25 in Vreewijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.